5. İÇ HASTALIKLARI AKADEMİSİ GÜZ OKULU

28 – 31 EKİM 2021

DAVET MEKTUBU

Değerli meslektaşlarım,

Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği (TAEDER) tarafından düzenlenen İç Hastalıkları Akademisi Güz Okulu’nu 28-31 Ekim  2021 tarihlerinde Limak Deluxe Hotel, Kıbrıs’ta yapılacaktır. 

İç hastalıkları bilim dalının; sahip olduğu geniş ve yoğun konuları nedeniyle sürekli takip edilmesi ve güncellenmesi gerekmektedir.  İç hastalıkları ile ilgilenen hekimlerin yaşanan gelişime uygun şekilde kendini yenilemesi hem eğitimin standardizasyonu için hem de mesleki başarı için bir gereklilik haline gelmiştir.

İç Hastalıkları Güz Okulumuzda iç hastalıkları ile ilgili olarak; poliklinikte, serviste ve yoğun bakımda karşılaşılan hem akut hastalıkların hem de kronik hastalıkların tanı, tedavi ve takip süreçleri ile ilgili en yeni bilgiler gözden geçirilecektir. Önceki kongrelerimizde olduğu gibi güz okulunda da  interaktif sunumlar planlanmıştır.

İç Hastalıkları alanındaki bu güzel ve verimli bilimsel etkinlik sözlü ve poster bildirileriniz ile daha da güçlenecek ve zenginleşecektir. 

Keyifli ve bilimsel bir ortamda hep birlikte güzel bir kongre geçirmeyi diler, sizleri Kıbrıs’ta Limak Deluxe Hotel’de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr.  Şakir Özgür Keşkek

Kongre Eş Başkanı

Doç. Dr.  Meral Mert

Kongre Eş Başkanı